JavaScript Developer [SK]
Careers

Published on January 25, 2021

JavaScript Developer [SK]

Hľadáme skúseného JavaScript developera do nášho UXtweak teamu. Náš cieľ je vytvoriť najlepší online nástroj na testovanie použiteľnosti (UX) webových stránok a aplikácií.

Všade ti hovoria, čo budeš v práci robiť, my ti povieme, čo u nás NEBUDEŠ robiť.

Nebudeš strácať čas zbytočnou byrokraciou

Nie sme korporát, kde prvý týždeň iba čakáš na heslo od notebooku. Sme startup, kde budeš kódiť už prvú hodinu od nástupu.

Nebudeš robiť priemerné veci

Nebudeš robiť zlý kód, tvoj kód uvidia naši zákazníci z MIT, Oxfordu, Intelu, O2 alebo OPEL. Všetci sa budeme snažiť aby bol tvoj kód svetový.

Nebudeš musieť multi taskovať

Nechodia za tebou kolegovia, že potrebujem ešte toto a toto do 5 minút. Neskáčeš z jednej veci na druhú. Budeš robiť na jednom produkte v pokoji a s rozvahou.

Nebudeš na to sám 

Nebudeš sa trápiť sám so Stack overflow a skupinami na Slacku. Prácuješ so skúsenými developermi, od ktorých máš možnosť učiť sa alebo konzultovať svoju prácu.

Máme kvalitný technologický stack, ktorý neustále udržujeme aktuálny. Nebudeš robiť kód v rámci black boxu, ktorý sa možno nasadí za 3 roky a ani nevieš kde.

Nebudeš sa musieť prispôsobovať

Nebudeš sedieť povinne v office ani povinne doma. Vyberieš si čo je pre teba lepšie, či office v centre Bratislavy alebo remote práca. Prípadne niečo medzi.

Svojou prácou budeš mať jedinečnú možnosť formovať a ovplyvňovať, ako bude vyzerať úspešný svetový produkt.

Čo používame:

Čo by si mal vedieť:

  • Na pokročilej úrovni ovládaš JavaScript & TypeScript
  • Máš základy z Vue.js alebo iného JS frameworku
  • výborná znalosť HTML + CSS (SASS) responzívny dizajn, zmysel pre detaily, schopnosť vytvoriť šablóny, ktoré budú zodpovedať presne návrhom/predlohám od grafika
  • Ovládaš anglický jazyk – aspoň tak, že si vieš prečítať dokumentáciu

 

A na koniec par vecí, čo ťa asi ešte zaujímajú

Určite ťa zaujíma plat, ktorý sme ešte nespomínali. Ponúkame od 1 800 do 3 000 EUR mesačne, záleží od tvojich skúseností, ku ktorej hranici sa priblížiš. Druh spolupráce je na tebe. Preferujeme TPP alebo živnosť, ale ak nás vieš posunúť vpred aj počas skráteného úväzku, určite sa dohodneme. Pri výbere pracovného miesta sme flexibilní. Ak ti to vyhovuje, pracuj remote z domu. Ak chceš byť v office, čakáme ťa v úplnom centre Bratislavy. Nečakaj open office, ale pokojné kancle pre 4 ľudí. Hardvér podľa tvojho výberu je samozrejmosť.

Neváhaj a posielaj!

Kóder musí byť správne lenivý. Nevypĺňaj dlhé formuláre, ale rovno ukáž, čo dokážeš – pošli nám link na Git alebo najlepší kód aký si urobil. Ak preferuješ klasiku, pošli nám CV.

Budeme ťa kontaktovať a keď nás zaujemeš, čaká ťa úvodný pohovor alebo úloha, ktorá preverí tvoje schopnosti.

Píš nám na job@uxtweak.com

Pošli CV

Free 5-day Pro trial

Try Profesional plan with all features for free.

Bee
User
testing &
surveys
Card
sorting
Session
recording
Tree
testing

You might be interested in

News and Updates Try testing with UXtweak in new languages

We have added new languages to our UXtweak tools to strengthen our user research expertise in Sweden, France, and Spanish-speaking countries. Read more ...

UXtweak Team
July 22, 2021
News and Updates UXtweak User Panel

We know that quality usability studies rely on quality respondents. Therefore we are more than glad to announce that now we can provide you with our UXtweak User Panel with 60M+ of testers available on-demand! Read more ...

UXtweak Team
July 13, 2021
UX Tips Tips for setting up a perfect UX designer home office

Are you still struggling with working remotely? Don't worry, we've gathered some tips to brighten up your UX designer home office and to help you boost your motivation. Read more ...

UXtweak Team
July 9, 2021
Usability Testing 5 Best UserTesting alternatives

You are using UserTesting as your usability testing tool and are not quite satisfied with how it's working? Don't worry! To help you explore your options, we prepared a pricing and feature comparison of some of the UserTesting alternatives. Read more ...

UXtweak Team
July 2, 2021

Stay informed

Subscribe for UXtweak news & useful UX tips and tricks

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.